e-risinājumi

ĀTRI UN ĒRTI ATRODAMA INFORMĀCIJA PAR MŪSU SNIEGTAJIEM PAKALPOJUMIEM

MĀJAS LAPAS, APLIKĀCIJAS, CRM

Piedāvājam programmēšanas risinājumus, lai nodrošinātu mūsu klientu mērķauditorijas plūsmu un ērtu web risinājumu lietošanu.

Piedāvājam programmēšanas pakalpojumus viena projekta ietvaros, kā arī ilglaicīgus sadarbības līgumus projektu izstrādē un uzturēšanā.

SISTĒMU ARHITEKTŪRU VEIDOŠANA, IT KONSULTĀCIJAS

Sniedzam konsultācijas IT risinājumu projektēšanā un izpildē.

Veidojam dažādu specializāciju un apjomu IT risinājumu arhitektūras. Piedāvājam mikroservisu un block chain risinājumus.

DATORTĪKLU ADMINISTRĒŠANA UN IT INFRASTRUKTŪRAS UZTURĒŠANA

Piedāvājam datortīklu un IT infrastrukturas uzturēšanas, uzlabošanas un auditācijas pakalpojumus. Strādājam uz izbraukumiem.

DIZAINS

Piedāvājam dizaina projekta izstrādes pakalpojumus, promo un drukas materiālu dizainu.Par SIA E-Risinājumi

Plaša spektra IT risinājumi

Piedāvājam mājas lapu, aplikāciju un iekšējo sistēmu izstrādi un programmēšanu, kā arī IT infrastruktūras veidošanu un uzturēšanu. Piedāvājam web un grafisko dizainu. 

10+ gadu pieredze

Pateicoties mūsu jau vairāk kā 10 darbības gados iegūtajai pieredzei, spējam piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu, kā arī ar pieredzi atstrādātu projekta darba gaitu, kas garantē sekmīgu projekta izstrādes iznākumu,

ER | CMS

Mūsu izstrādāts satura vadības panelis latviešu valodā ar pielāgojamu vairāku valodu atbalstu. Veidojot savu mājaslapu ar mūsu satura vadības paneli, jūs varēsiet saņemt regulārus atjauninājumus un viegli pielāgot savu mājaslapu jaunākajām tendencēm!


SIA “e-risinājumi” galvenās vērtības ir profesionalitāte, orientēšanās uz klientu, attīstība, efektivitāte un izglītība.  

SIA “e-risinājumi” dibināti 2005. gadā Ogrē, Latvijā. Šobrīd mūsu adrese ir Rīgā, tomēr neesam aizmirsuši atdevi ar kādu jāstrādā, lai saglabātu savu reputāciju šaurā vidē. SIA "e-risinājumi" saviem klientiem piedāvā augstvērtīgu web risinājumu un dizaina pakalpojumu sniegšanu atbilstoši Eiropā atzītām web izstrādes un dizaina vadlīnijām. 

SIA “e-risinājumi” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: iekšējo sistēmu un mājas lapu izstrādi un dizainu, banneru, skrejlapu, bukletu web un grafisko dizainu, kā arī jau izstrādātu risinājumu uzturēšanu un inovāciju. 

Kopš 2017.gada piedāvājam arī IT infrastruktūras auditācijas, izveides un uzturēšanas pakalpojumu sniegšanu.SIA “e-risinājumi” misija ir būt augstas kvalitātes web risinājumu un dizaina izstrādātājiem un uzticamiem biznesa partneriem Latvijā un ārvalstīs.

SIA “e-risinājumi” vīzija ir vērsta uz izcilību, lai kļūtu par tendences virzošiem savā jomā – web risinājumu un dizaina izstrādē, mājas lapu un iekšējo sistēmu uzturēšanā, kā arī inovāciju un jaunu tendenču ieviešanā.SIA “e-risinājumi” turpina savu attīstību, gan paplašinot sadarbību ar aizvien jauniem sadarbības partneriem – mārketinga un PR kompānijām, gan arī izstrādājot jaunus produktus – ER|PMT – apsaimniekošanas sistēmu un ER|KRS – konkursu rezultātu sistēmu, kas tiek izmantota Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības un attīstības aģentūras rīkotā SkillsLatvia konkursa ietvaros. 

Pateicoties profesionālajai darbībai, plašajam piedāvāto pakalpojumu un servisa klāstam, SIA “e-risinājumi” ieņem stabilu vietu web risinājumu un dizaina pakalpojumu sniegšanā Latvijā. SIA “e-risinājumi” zināšanas, pieredzi un augsto darba kvalitāti novērtē mūsu klienti un sadarbības partneri. Apliecinājums SIA “e-risinājumi” darbinieku profesionalitātei un augstajai darba kultūrai ir uzņēmuma darbība koordinatora lomā Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības un attīstības aģentūras rīkotā SkillsLatvia konkursa ietvaros web izstrādātāja un grafiskā dizainera profesijā. Kā arī mūsu speciālistu dalība EuroSkills 2016, ChinaSkills 2017, WorldSkills 2017 un EuroSkills 2018 konkursos.


Ideja

10%

Dizains

25%

Projektēšana

45%

Programmēšana

90%

Publicēšana

100%

Citi pakalpojumi

Mobilo aplikāciju izstrāde

Piedāvājam mobilo aplikāciju izstrādi, dizainēšanu, kā arī piesaisītu reklāmas lapas izstrādi un sasaistī ar sociālajiem tīkliem.

Landing lapas izveide

Ja nepieciešama neliela mājaslapa, piedāvāsim vienkāršu mājas lapas dizainu un iespēju pirmreizēju pamata satura ievadi.

IT infrastruktūra

Veiksim IT auditu, izstrādāsim IT infrastruktūras plānu, un iegādāsim nepieciešamo tehniku atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.

Mājaslapa uz nomaksu

Pie mums iespējams iegādāties mājaslapu uz nomaksu. Tas ļaus izstrādāt un publicēt saturu uzreiz, un ērti pielāgot funkcionalitāti un sadaļas ilgtermiņā.

Ilgtermiņa sadarbība

Juridiskām personām piedāvājam slēgt ilgtermiņa sadarbības līgumu par projekta izstrādi, tā nodrošinot nemainīgu cenu politiku un drošību par pakalpojuma pieejamību.


Baneru dizains

Piedāvājam dizaina projekta izstrādes pakalpojumus, promo un drukas materiālu dizainu.

MŪSU PORTFOLIO

Kontaktinformācija

Mūsu atrašanās vieta

Mārupes iela 22, Rīga

e-pasts

info@e-r.lv

Telefona numurs

+(371) 661 035 55

Atstājiet ziņu

Rekvizīti

Mārupes iela 22, Rīga, LV-1002, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40003732235

PVN Reģ Nr.: LV40003732235

Banka: Swedbank A/S

SWIFT: HABALV22

Konts: LV68HABA0551041319047

Banka: SEB Banka A/S

SWIFT: UNLALV2X

Konts: LV63UNLA0050005864822